reklam
reklam
DOLAR30,9256% 0.03
EURO33,4752% 0.06
STERLIN39,0824% 0.07
FRANG35,1000% 0.04
ALTIN2.015,92% 0,19
BITCOIN1.630.9431.117
reklam
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
20:00
KAA GentKAA Gent
20:00
Maccabi Haifa FCMaccabi Haifa FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
03:00
9 de Julio de Rio Tercero9 de Julio de Rio Tercero
03:00
Club Vecinos Unidos Rio TerceroClub Vecinos Unidos Rio Tercero
03:00
CS La CruzCS La Cruz
2 : 3
CD Recreativo ElenenseCD Recreativo Elenense
04:30
Club Deportivo Independiente de Rio TerceroClub Deportivo Independiente de Rio Tercero
04:30
Atletico Rio TerceroAtletico Rio Tercero
05:00
Belgrano FC de BerrotaranBelgrano FC de Berrotaran
0 : 1
Lautaro RoncedoLautaro Roncedo
13:00
FC Alania VladikavkazFC Alania Vladikavkaz
13:00
FK TuranFK Turan
13:00
FC SlutskFC Slutsk
13:00
FC LidaFC Lida
15:00
IF ElfsborgIF Elfsborg
15:00
Odds BKOdds BK
16:00
FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo
16:00
FK Rudar KakanjFK Rudar Kakanj
16:00
FK Spartak MoskovaFK Spartak Moskova
16:00
FC AstanaFC Astana
17:30
FC Forte TaganrogFC Forte Taganrog
17:30
FK OrelFK Orel
18:00
Rosenborg BKRosenborg BK
18:00
Valerenga IFValerenga IF
20:30
FK DobroviceFK Dobrovice
20:30
FC VelimFC Velim
20:30
ASK KlagenfurtASK Klagenfurt
20:30
Favoritner ACFavoritner AC
21:00
FC Astoria WalldorfFC Astoria Walldorf
21:00
FSV HollenbachFSV Hollenbach
21:00
SC Wiener ViktoriaSC Wiener Viktoria
21:00
SC MANNSWORTHSC MANNSWORTH
22:00
Assyriska FFAssyriska FF
22:00
Sollentuna FFSollentuna FF
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
23:00
FC PortoFC Porto
23:00
Arsenal FCArsenal FC
23:00
SSC NapoliSSC Napoli
23:00
BarcelonaBarcelona
İngiltere - Premier Lig
22:30
LiverpoolLiverpool
22:30
Luton TownLuton Town
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Portuguesa FCPortuguesa FC
1 : 2
PalestinoPalestino
03:30
Rionegro AguilasRionegro Aguilas
0 : 0
Red Bull Bragantino SPRed Bull Bragantino SP
03:30
Always ReadyAlways Ready
6 : 1
Sporting CristalSporting Cristal
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
03:30
MeksikaMeksika
0 : 0
ArjantinArjantin
06:15
ABDABD
06:15
Dominik CumhuriyetiDominik Cumhuriyeti
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
17:00
FilipinlerFilipinler
17:00
FinlandiyaFinlandiya
21:15
PortekizPortekiz
21:15
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
12:00
Ventforet KofuVentforet Kofu
12:00
Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
14:00
Yokohama MarinosYokohama Marinos
14:00
Bangkok United FCBangkok United FC
19:00
Al Ain FCAl Ain FC
19:00
FC NasafFC Nasaf
21:00
Al-Nassr FCAl-Nassr FC
21:00
AL Fayha FCAL Fayha FC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00
Saint Louis City SCSaint Louis City SC
2 : 1
Houston DynamoHouston Dynamo
06:00
Deportivo Saprissa San JoseDeportivo Saprissa San Jose
06:00
Philadelphia UnionPhiladelphia Union
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
13:00
FenerbahçeFenerbahçe
13:00
SamsunsporSamsunspor
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00
Vavacars KaragümrükVavacars Karagümrük
12:00
EskişehirsporEskişehirspor
12:00
Vavacars KaragümrükVavacars Karagümrük
12:00
Pendikspor U19Pendikspor U19
12:00
Çaykur RizesporÇaykur Rizespor
12:00
Sakaryaspor U19Sakaryaspor U19
İngiltere - Football League Trophy
23:00
Bradford CityBradford City
23:00
Wycombe WanderersWycombe Wanderers
Almanya - 3. Lig
21:00
FC Viktoria CologneFC Viktoria Cologne
21:00
1. FC Saarbrucken1. FC Saarbrucken
Fransa - Championnat National U19
16:30
EA GuingampEA Guingamp
16:30
FC Lorient U19FC Lorient U19
16:30
USL DunkerqueUSL Dunkerque
16:30
Paris Saint Germain FCParis Saint Germain FC
İtalya - Primavera Kupası
16:00
Torino FCTorino FC
16:00
SS LazioSS Lazio
20:00
AS RomaAS Roma
20:00
ACF FiorentinaACF Fiorentina
İtalya - Serie C, Grup A
16:00
Atalanta BC U23Atalanta BC U23
16:00
RenateRenate
20:30
Pro SestoPro Sesto
20:30
AlessandriaAlessandria
İtalya - Serie D,A Grubu
16:30
Borgosesia CalcioBorgosesia Calcio
16:30
Asd Alba CalcioAsd Alba Calcio
İtalya - Serie D,B Grubu
16:30
Usd CasateseUsd Casatese
16:30
Ssd Real Calepina FcSsd Real Calepina Fc
16:30
Gs Arconatese 1926Gs Arconatese 1926
16:30
Piacenza Calcio 1919Piacenza Calcio 1919
İtalya - Serie D,F Grubu
16:30
FanoFano
16:30
Notaresco CalcioNotaresco Calcio
İtalya - Serie D,G Grubu
16:30
Cynthialbalonga CalcioCynthialbalonga Calcio
16:30
Romana FCRomana FC
16:30
Boreale Don Orione CalcioBoreale Don Orione Calcio
16:30
ASD Trastevere CalcioASD Trastevere Calcio
Portekiz - İkinci Lig
21:00
CD FeirenseCD Feirense
21:00
Academico de Viseu FCAcademico de Viseu FC
Suudi Arabistan - 1.Lig
15:45
AL BatinAL Batin
15:45
Al-Orobah FCAl-Orobah FC
16:15
Ohod MedinaOhod Medina
16:15
Al BukiryahAl Bukiryah
18:15
Al-Taraji ClubAl-Taraji Club
18:15
Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
20:30
FC Schalke 04FC Schalke 04
20:30
Borussia DortmundBorussia Dortmund
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
FC Viktoria 1889 BerlinFC Viktoria 1889 Berlin
21:00
FC Rot-Weiss ErfurtFC Rot-Weiss Erfurt
21:00
BSG Chemie LeipzigBSG Chemie Leipzig
21:00
FSV 63 LuckenwaldeFSV 63 Luckenwalde
Almanya - Oberliga Westfalen
21:30
ErkenschwickErkenschwick
21:30
Eintracht RheineEintracht Rheine
Angola - Girabola
18:00
Sagrada EsperancaSagrada Esperanca
18:00
Recreativo Do LiboloRecreativo Do Libolo
Arjantin - Arjantin Kupası
23:10
CA TigreCA Tigre
23:10
Chacarita JuniorsChacarita Juniors
Arjantin - Copa de la Liga
01:30
Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
2 : 1
Independiente Rivadavia De MendozaIndependiente Rivadavia De Mendoza
02:00
Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
1 : 1
CA Central Cordoba SECA Central Cordoba SE
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
23:00
Deportivo Riestra Afbc ReserveDeportivo Riestra Afbc Reserve
23:00
CA Barracas Central ReserveCA Barracas Central Reserve
23:00
Argentinos Juniors ReserveArgentinos Juniors Reserve
23:00
CA BelgranoCA Belgrano
23:00
CA LanusCA Lanus
23:00
CD Godoy CruzCD Godoy Cruz
23:00
Newells Old BoysNewells Old Boys
23:00
CA Central Cordoba SE ReserveCA Central Cordoba SE Reserve
Arjantin - Primera B
02:00
CA ColegialesCA Colegiales
0 : 0
Villa DalmineVilla Dalmine
02:30
Argentino de MerloArgentino de Merlo
02:30
Sacachispas FCSacachispas FC
03:10
Club ComunicacionesClub Comunicaciones
03:10
CSCD LaferrereCSCD Laferrere
23:00
CSD LiniersCSD Liniers
23:00
CSD MerloCSD Merlo
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
KS Kastrioti KrujeKS Kastrioti Kruje
15:30
KF Bylis BallshKF Bylis Ballsh
Arnavutluk - Kategoria Superiore
19:00
KF Skenderbeu KorceKF Skenderbeu Korce
19:00
KS Dinamo TiranaKS Dinamo Tirana
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
15:30
KF Erzeni ShijakKF Erzeni Shijak
15:30
Vllaznia ShkoderVllaznia Shkoder
15:30
KF LaciKF Laci
15:30
KF Egnatia RrogozhineKF Egnatia Rrogozhine
Azerbaycan - Birinci Lig
13:00
MOIK BAKUMOIK BAKU
13:00
FK GARADAG LOKBATANFK GARADAG LOKBATAN
14:00
Karvan YevlakhKarvan Yevlakh
14:00
Araz SaatliAraz Saatli
Bahreyn - 2nd Division
19:00
AL Tadamun BuriAL Tadamun Buri
19:00
MALKIYA CLUBMALKIYA CLUB
19:00
BouriBouri
19:00
AaliAali
19:00
Isa TownIsa Town
19:00
AL BahrainAL Bahrain
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
CD Real TomayapoCD Real Tomayapo
01:00
San Antonio Bulo BuloSan Antonio Bulo Bulo
03:00
The StrongestThe Strongest
3 : 0
Real Santa CruzReal Santa Cruz
22:00
FC Universitario de VintoFC Universitario de Vinto
22:00
Guabira MonteroGuabira Montero
Botsvana - Premier Lig
17:30
MatebeleMatebele
17:30
Security Systems FCSecurity Systems FC
17:30
Vtm FCVtm FC
17:30
Bdf XiBdf Xi
17:30
Tafic FCTafic FC
17:30
Gaborone UnitedGaborone United
Brezilya - Amapaense
02:00
Oratorio APOratorio AP
02:00
Santana EC APSantana EC AP
Brezilya - Campeonato Acreano
00:00
Independencia FC ACIndependencia FC AC
00:00
AD Vasco Da Gama ACAD Vasco Da Gama AC
02:00
Atletico Acreano ACAtletico Acreano AC
02:00
Rio Branco FC ACRio Branco FC AC
Brezilya - Campeonato Tocantinense
01:30
Araguaina TOAraguaina TO
01:30
Gurupi TOGurupi TO
Brezilya - Carioca
03:30
CR Flamengo RJCR Flamengo RJ
4 : 0
Boavista SC RJBoavista SC RJ
Brezilya - Copa Alagoas
21:15
Desportiva Alianca ALDesportiva Alianca AL
21:15
Cruzeiro Arapiraca ALCruzeiro Arapiraca AL
21:15
CE Olhodaguense ALCE Olhodaguense AL
21:15
CS Esportiva ALCS Esportiva AL
Brezilya - Copa do Brasil
02:00
Nova Venecia ESNova Venecia ES
1 : 2
Botafogo FC SPBotafogo FC SP
21:30
Real Brasilia FC DFReal Brasilia FC DF
21:30
Sao Raimundo EC RRSao Raimundo EC RR
22:00
River PIRiver PI
22:00
Ypiranga FC RSYpiranga FC RS
22:30
Manauara EC AMManauara EC AM
22:30
Retro FC PERetro FC PE
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
21:00
America FC SPAmerica FC SP
21:00
Independente SPIndependente SP
21:00
CA Joseense SPCA Joseense SP
21:00
Uniao BarbarenseUniao Barbarense
21:00
CA Taquaritinga SPCA Taquaritinga SP
21:00
AA Francana SPAA Francana SP
21:00
Jabaquara AC SPJabaquara AC SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SPEC XV de Novembro de Jau SP
Brezilya - Paulista, Serie A2
21:00
Primavera SPPrimavera SP
21:00
CA Juventus SPCA Juventus SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
21:00
Desportivo Brasil SPDesportivo Brasil SP
21:00
Red Bull Brasil SPRed Bull Brasil SP
21:00
Matonense SPMatonense SP
21:00
Marilia AC SPMarilia AC SP
21:00
EC Sao Bernardo SPEC Sao Bernardo SP
21:00
Uniao Suzano AC SPUniao Suzano AC SP
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
22:00
Coxim MSCoxim MS
22:00
Operario FC MSOperario FC MS
22:30
Novoperario FC MSNovoperario FC MS
22:30
Corumbaense Futebol Clube MSCorumbaense Futebol Clube MS
22:30
Dourados AC MSDourados AC MS
22:30
Aquidauanense FC MSAquidauanense FC MS
Burundi - Ligue A
14:00
Llb Amasipiri FCLlb Amasipiri FC
14:00
Musongati FCMusongati FC
16:00
Aigle Noir CSAigle Noir CS
16:00
Telaviv FCTelaviv FC
16:00
Magara Young BoysMagara Young Boys
16:00
Kayanza United FCKayanza United FC
16:00
Tigre Noir RuyigiTigre Noir Ruyigi
16:00
AS Inter StarAS Inter Star
16:00
Olympic Star FCOlympic Star FC
16:00
Moso Sugar CompanyMoso Sugar Company
16:00
Le Messager Ngozi FCLe Messager Ngozi FC
16:00
Rukinzo FCRukinzo FC
16:45
Bumamuru FCBumamuru FC
16:45
Flambeau Du Centre FCFlambeau Du Centre FC
Cebelitarık - Rock Kupası
23:00
Lions GibraltarLions Gibraltar
23:00
Manchester 62 FCManchester 62 FC
Çekya - 1st Division
19:30
FK TepliceFK Teplice
19:30
SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc
Çekya - U19 1.Grup
15:00
FC Fastav Zlin U19FC Fastav Zlin U19
15:00
Sparta PragueSparta Prague
Fas - Botola Pro D1
20:00
Fus RabatFus Rabat
20:00
Moghreb Athletic de TetouanMoghreb Athletic de Tetouan
22:00
SCC MohammediaSCC Mohammedia
22:00
Olympique Club De SafiOlympique Club De Safi
Güney Afrika - Federasyon Kupası
20:00
University of Pretoria FCUniversity of Pretoria FC
20:00
Cape Town SpursCape Town Spurs
20:00
Highlands Park FCHighlands Park FC
20:00
Sekhukhune UnitedSekhukhune United
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC GoaFC Goa
17:00
Northeast United FCNortheast United FC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
22:45
Cray WanderersCray Wanderers
22:45
Canvey IslandCanvey Island
İngiltere - Professional Development Ligi
22:00
Hull CityHull City
22:00
Crewe AlexandraCrewe Alexandra
İran - Azadegan Ligi
14:15
Ario EslamshahrArio Eslamshahr
14:15
Naft Masjed Soleyman FCNaft Masjed Soleyman FC
14:15
Shahrdari AstaraShahrdari Astara
14:15
FC Pars Jonoubi JamFC Pars Jonoubi Jam
14:15
Mes Kerman FCMes Kerman FC
14:15
Khosheh TalaeiKhosheh Talaei
14:15
FC Darya Caspian BabolFC Darya Caspian Babol
14:15
Naft GachsaranNaft Gachsaran
14:45
Shahin Bandar AmeriShahin Bandar Ameri
14:45
Shahre Raz ShirazShahre Raz Shiraz
İran - Pro Ligi
14:00
Gol Gohar Sirjan FCGol Gohar Sirjan FC
14:00
Paykan FcPaykan Fc
15:30
Esteghlal Khuzestan FCEsteghlal Khuzestan FC
15:30
Aluminium ArakAluminium Arak
16:00
FC Nassaji MazandaranFC Nassaji Mazandaran
16:00
Mes Rafsanjan FCMes Rafsanjan FC
16:45
Persepolis FCPersepolis FC
16:45
Tractor Sport ClubTractor Sport Club
İspanya - Tercera Federacion, Grup 17
22:00
SD BorjaSD Borja
22:00
AD AlmudevarAD Almudevar
İsrail - Alef Ligi
14:00
Shimshon Tel AvivShimshon Tel Aviv
14:00
SC Hapoel LodSC Hapoel Lod
İzlanda - Lig Kupası A
22:00
KR ReykjavikKR Reykjavik
22:00
UMF NjardvikUMF Njardvik
Kamerun - Elite One
15:30
Fovu De BahamFovu De Baham
15:30
Stade RenardStade Renard
17:30
Pwd BamendaPwd Bamenda
17:30
AIGLE ROYAL DE LA MENOUAAIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
Canon Sportife YaoundeCanon Sportife Yaounde
18:00
Bamboutos Fc De MboudaBamboutos Fc De Mbouda
20:00
Colombe FCColombe FC
20:00
Dynamo de DoualaDynamo de Douala
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
20:00
AEZ ZakakiouAEZ Zakakiou
20:00
Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
20:00
Apollon LimassolApollon Limassol
20:00
AEL LimassolAEL Limassol
Kolombiya - Primera B
01:00
Cucuta Deportivo FCCucuta Deportivo FC
1 : 0
Boca Juniors de CaliBoca Juniors de Cali
02:00
Union MagdalenaUnion Magdalena
1 : 3
Barranquilla FCBarranquilla FC
03:40
CD Atletico HuilaCD Atletico Huila
1 : 0
Real Soacha CundinamarcaReal Soacha Cundinamarca
Kosova - Süper Lig
15:00
FC PrishtinaFC Prishtina
15:00
KF MalishevaKF Malisheva
15:00
KF FeronikeliKF Feronikeli
15:00
SC GjilaniSC Gjilani
15:00
KF DritaKF Drita
15:00
FC BallkaniFC Ballkani
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
23:00
Adr JicaralAdr Jicaral
23:00
Quepos CambuteQuepos Cambute
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
04:00
Sporting FCSporting FC
1 : 0
PuntarenasPuntarenas
05:00
LD AlajuelenseLD Alajuelense
3 : 1
Perez ZeledonPerez Zeledon
Mali - Ligue 1
19:00
Usc KitaUsc Kita
19:00
Black StarBlack Star
19:15
US BougouniUS Bougouni
19:15
Union Sportive BougoubaUnion Sportive Bougouba
19:30
Cercle Olympique de BamakoCercle Olympique de Bamako
19:30
Afrique Football EliteAfrique Football Elite
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05
CD Mineros de ZacatecasCD Mineros de Zacatecas
0 : 2
Cancun FCCancun FC
06:05
CF Correcaminos UATCF Correcaminos UAT
06:05
Atletico MoreliaAtletico Morelia
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00
Puebla FCPuebla FC
1 : 4
CF PachuchaCF Pachucha
06:00
NecaxaNecaxa
0 : 0
Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Deportivo Toluca U23Deportivo Toluca U23
18:00
Club Santos Laguna U23Club Santos Laguna U23
18:00
Club Leon U23Club Leon U23
18:00
Cruz Azul U23Cruz Azul U23
18:00
Club America U23Club America U23
18:00
Mazatlan FC U23Mazatlan FC U23
San Marino - Campionato Sammarinese
23:15
SC FaetanoSC Faetano
23:15
SP CailungoSP Cailungo
23:15
MurataMurata
23:15
SP Tre PenneSP Tre Penne
23:15
San Marino AcademySan Marino Academy
23:15
AC JUVENES/DOGANAAC JUVENES/DOGANA
23:15
FC FiorentinoFC Fiorentino
23:15
SS San GiovanniSS San Giovanni
Slovenya - PrvaLiga
17:00
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
17:00
NK DomzaleNK Domzale
19:30
NK KoperNK Koper
19:30
Mura Murska SabotaMura Murska Sabota
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
13:00
MaltaMalta
13:00
Kuzey İrlandaKuzey İrlanda
14:00
FinlandiyaFinlandiya
14:00
Kosovo U17Kosovo U17
18:00
İzlandaİzlanda
18:00
PortekizPortekiz
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
Al Wehdat JorAl Wehdat Jor
17:00
Ramtha SCRamtha SC
19:30
Moghayer AL SarhanMoghayer AL Sarhan
19:30
Al Faisaly (Jor)Al Faisaly (Jor)
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
Niki Volou 1924 PAENiki Volou 1924 PAE
16:00
Apollon PontouApollon Pontou
16:00
PAOK Thessaloniki BPAOK Thessaloniki B
16:00
AE Larissa FCAE Larissa FC
Yunanistan - Yunan Kupası
20:00
Panathinaikos AthensPanathinaikos Athens
20:00
Paok ThessalonikiPaok Thessaloniki